Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Pokud vám zakoupený náramek z nějakého důvodu nevyhovuje (například špatný výběr velikosti), můžete ho do 14 dnů od převzetí vrátit nebo vyměnit za jiný. Za vrácený náramek vám vrátíme peníze nebo si můžete vybrat jiný a cenový rozdíl se vzájemně srovná. Každý vrácený náramek musí splňovat určité podmínky pro vrácení. Odstoupení od smlouvy po 14 dnech od převzetí nebude uznáno. Další informace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Podmínky pro vrácení

  • zakoupený náramek nesmí být poškozený, používaný (lze ho pouze vyzkoušet) nebo znečištěný
  • náramek musí být v kompletním stavu včetně všech součástí zásilky a v nepoškozeném originálním balení (krabičce)
  • při odeslání náramku zpět, lze využít i jiné poštovní zabalení než to, ve kterém zásilka přišla. Musí se však dbát na ochranu náramku proti poškození. Za toto zabalení zodpovídá zákazník a je vytvořeno na jeho náklady. Ideálním obalem je bublinková folie.

Pokyny pro vrácení zboží

  1. Před vrácením zboží si pečlivě prostudujte všechny informace uvezedé na této stránce.
  2. Informujte nás o vrácení nebo výměně zboží a to do 14 dnů od převzetí zboží na emailu: reklamace@naramkytefa.cz. Jako předmět emailu uveďte „vrácení/výměna zboží – vaše číslo objednávky„. Do přílohy přiložte fakturu od zboží, které chcete vrátit/vyměnit.
  3. Obratem vás budeme kontaktovat s doplnujícími informacemi a domluvíme se na co nejjednodušší variantě vrácení/výměny náramu.
  4. Adresa pro doručení: Náramky Tefa, František Vencl, Kateřinská 10, 12800, Praha, Česká republika. (balík do ruky nebo doporučeně)
  5. Poté, co obdržíme vrácené zboží a provedeme kontrolu, vrátíme vám peníze, případně vyřídíme výměnu a vzájemné srovnání.

Pokud jsou všechny uvedené podnímky a pokyny splněny, není důvod k neúspěšnému vrácení nebo výměně náramku.

Děkujeme za vaší podporu.