Energie

280 310 

Náramek Energie se skládá z růžového achátu a vzácného dřeva rudrakshy. Je doplněný o mosazné komponenty, ručně vyrobeného střapce a kovové ruky HamsaPříběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Energie se skládá z růžového achátu a vzácného dřeva rudrakshy. Achát je kamenem ochrany, duševní rovnováhy a pocitu bezpečí a rudraksha vytváří pozitivní energii pro tělo, mysl i duši. Spojením získáme náramek, který nám dodá duševní sílu a odstraní překážky za úspěchem.Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Energie vznikl při mém vyhledávání informací o minerálech a různých vzácných dřevinách. Dřevo rudraksha mě uchvátilo na první pohled a achát je jeden z prvních korálků, ze kterých jsem vytvářela své úplně první náramky. Jedná se tudíž o jedinečné spojení, které dodává energii při jakýchkoliv sportovních aktivitách, jako je například jóga, běhání nebo cvičení a je zároveň skvělým doplňkem pro jakoukoliv příležitost.
T.

Achát je kámen ochrany, duševní rovnováhy a pocitu bezpečí. Dodává jeho nositeli sílu, jistotu a pomáhá v duševním růstu. Usnadňuje řešení problémů a brání v rozptylování pozornosti.

Rudraksha jsou plody stromu Elaeocarpus granitus a bývají často označovány jako oči Pána Šivy. Vytváří pozitivní energii pro tělo, mysl i duši. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem. Stromy granitus se vyskytují převážně v Indii.

Více o dalších minerálech a dřevech zde.

Další informace

Minerální korálky

Achát

Vzácné dřeviny

Rudraksha

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Energie”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *