Vyrovnanost

290 320 

Náramek Vyrovnanost je vytvořený z růženínu a dračího dřeva. Je doplněný o mosazné komponenty. Růženín je kámen lásky, který probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Náramek Vyrovnanost se skládá z růženínu a dračího dřeva. Je doplněný o mosazné komponenty v barvě rosegold. Růženín je kámen lásky, otevírá srdce a probouzí nesobeckou lásku. S dračím dřevem vznikne náramek, který vám dopomůže odstranit strach, zlost a pocit viny. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Vyrovnanost byl vytvořen za poněkud nepříjemné životní události, která mi obrátila svět vzhůru nohama. V těch chvílích jsem si skoro vůbec neužívala života, jen jsem řešila problémy a snažila jsem se pomáhat lidem kolem sebe, což mělo také své následky. Jelikož se tato životní událost týkala mé rodiny, chtěla jsem si připomínat náramkem Vyrovnanost, že všechno to zlé už je dávno za námi, a ikdyž mi to někdy připadalo jako celá věčnost, nakonec vše víceméně zajelo do nových kolejí. Kombinací korálků je tedy růženín, který harmonizuje city v rodině a dračí dřevo, které pro mě znamená konec rodinným problémům.
T.

Růženín je kámen lásky. Probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Otevírá srdce, zjemňuje city a harmonizuje citové vztahy v rodině. Odstraňuje strach, zlost, nelibost a pocity viny. Mezi jeho léčivé účinky patří okysličení krve a má také ochranný vliv na pohlavní orgány.

Dračí dřevo pochází z Draceany Draco známého také jako dračí strom. Vyskytuje se v subtropické oblasti mezi Evropou a Afrikou jako například Kanárské ostrovy, Kapverdy a Madeira. Jde o pomalu rostoucí strom, který se dožívá i více jak 200 let. Při kácení uvolňuje červenou pryskyřici známou jako dračí krev.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Růženín

Vzácné dřeviny

Dračí dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

1 recenze Vyrovnanost

  1. Zuzana Šuníková

    Náramek jsem koupila kamarádce k narozeninám. Je to krásný osobní dárek plný uklidňující, pozitivní energie. Nárameček je decentní a hodí se ke každému kousku v šatníku. Kamarádka ho od narozenin nesundala z ruky a jsem přesvědčena, že jí udělal obrovskou radost. Jsme s nákupem moc spokojení a určitě se při hledání dalšího osobního dárečku znovu obrátíme na Náramky Tefa! <3

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *