Šťastná elegance

280 310 

Náramek Šťastná elegance je vytvořený z minerálního kamene akvamarínu a santoského palisandru. Je doplněný o mosazné komponenty. Akvamarín je kámen klidu, radosti a štěstí. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Náramek Šťastná elegance se skládá z minerálního kamene akvamarínu a santoského palisandru. Je doplněný o mosazné komponenty v barvě rosegold. Akvamarín je kámen klidu,  radosti a štěstí. Spolu se santalovým dřevem tvoří elegantní náramek, který přinese jeho nositeli štěstí a radost. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 17 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Šťastná elegance byl vytvořený hlavně díky mé nervozitě, když jsem šla na svůj první pohovor. Potřebovala jsem u sebe mít něco pro štěstí a zároveň něco elegantního, proto jsem k sobě dala kombinaci akvamarínu, který dodává odvahu a přináší štěstí a santalové dřevo, které působí s akvamarínem velmi elegantně.

Ps. Pohovor mi nakonec vyšel. 🙂
T.

Akvamarín je kámen klidu, radosti a štěstí. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres, uklidňuje mysl a zbavuje strachů. Zbystřuje intelekt a vnímavost a zlepšuje sebevyjádření. Je to skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury a uvádí do rovnováhy čakry.

Santoský palisandr je vzácné tvrdé dřevo, které pochází ze stromu Pau Ferro. Strom roste pouze v oblasti tropické Jižní Ameriky. Je také známý jako morado, či bolivijský palisandr. Strom Pau Ferro má pod kůrou tenkou vrstvu hnědého dřeva, pod kterou se nachází nádherně zbarvené palisandrové dřevo. (tmavě červené)

Více o dalších minerálech zde.

 

Další informace

Minerální korálky

Akvamarín

Vzácné dřeviny

Santoský palisandr

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Šťastná elegance”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *