Senzace

220 240 

Náramek Senzace je vytvořený z onyxu a wengového dřeva. Onyx je tajemný černý kámen, který učí zejména duchovní moudrosti. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek ze vzácného dřeva Senzace je vytvořený z wengového dřeva a onyxu. Onyx vede jeho nositele k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Náramek vám může dopomáhat k dosažení velkých cílů a věcí. Náramek je jak pro dámy, tak pro pány. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 18 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Senzace se pojí s příběhem, kdy jsem se byla podívat na Fandův zápas na Hanspaulce. Někdy se mi stává, že mě inspirace přepadne na nejzvláštnějších místech, kde bych to vůbec nečekala. Touto kombinací korálků jsem se inspirovala právě tímto zápasem. Zápas se odehrával u lesa, už skoro za tmy a byl velice vyrovnaný. Když jsem se ve druhé půlce dívala, jak Fanda v černém dresu dává gól, napadlo mě vyrobit tento náramek. Díky tomu je náramek vytvořený z wengovského dřeva, které mi připomínalo prostředí odehraného zápasu a onyxu jako barvy dresů. Kluci z VKB nakonec vyhráli.
T.

Onyx je tajemný černý kámen učí zejména duchovní moudrosti. Vede k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Podporuje vnitřní koncentraci a pokoru. Léčí sluch, ostří zrak a posiluje imunitní systém.

Wengové dřevo je vzácné tvrdé dřevo ze stromu Wenge, který roste pouze v oblasti rovníkové Afriky. Wenge je velmi zajímavé tropické dřevo, které díky střídání tmavěhnědých a světlehnědých pruhů vypadá skvěle. Ty mu dodávají skutečně výjimečný vzhled a charakter.

Více o dalších dřevech zde.

Další informace

Minerální korálky

Onyx

Vzácné dřeviny

Wengové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Senzace”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *