Rusty

250 270 

Náramek Rusty je vytvořený z dračího dřeva a lávového kamenu. Lávový kámen je spojený se zemskou energií, je talismanem vhodným při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek ze vzácného dřeva Rusty se skládá z dračího dřeva a lávy. Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Spolu s dračím dřevem prohlubuje spojení s přírodou. Náramek je jak pro dámy, tak pro pány. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Po odchodu Sendy do psího nebíčka nám v srdcích chyběla taková ta „psí láska“. Když po pár měsících zármutek ustoupil, zjistili jsme, že je v bytě podivně prázdno. Měli jsme pocit, že tam něco chybí. Terku tento pocit moc zžíral a proto začala křížovou výpravu za svolením si koupit pejska, který by náš život zase vyplnil. Moc si přála Australského ovčáka a když na internetu objevila inzerát na zrovna narozené štěně zesílila křížovou výpravu o lodní flotilu a tomu nešlo odolat. Jeli jsme se na štěně podívat a když jsem ho viděli a on viděl nás, hned se za námi rozběhl. Podívali jsme se s Terkou na sebe a v očích jsme měli jen: „Ano, to je ten pravý“. Poté, co jsme odjeli, Terka vytvořila tento náramek, jako vzpomínku na první setkání s novým členem rodiny.
F.

Dračí dřevo pochází z Draceany Draco známého také jako dračí strom. Vyskytuje se v subtropické oblasti mezi Evropou a Afrikou jako například Kanárské ostrovy, Kapverdy a Madeira. Jde o pomalu rostoucí strom, který se dožívá i více jak 200 let. Při kácení uvolňuje červenou pryskyřici známou jako dračí krev.

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je spojený se zemskou energií, je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Podporuje psychiku, dodává sílu a sebedůvěru.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Láva

Vzácné dřeviny

Dračí dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rusty”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *