Rovnováha

330 350 

Náramek Rovnováha je vytvořený z regalitu a padoukového dřeva. Je doplněný o mosazné komponenty, přívesek lotosu a černého střapce. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Rovnováha se skládá z regalitu a padoukolého dřeva. Je doplněný o mosazné komponenty v barvě zlata, přívěsek lotosu a ručně dělaný střapec. Regalit pohlcuje negativní energii a přináší klid. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Tento náramek vznikl z inspirace z náramku Meditace. Jelikož mezi mé zájmy patří jóga, nezůstala jsem jen u jednoho náramku, který by mi pomohl soustředit se na meditaci. Poté co jsem se v józe začala posouvat dál a zvládala jsem těžší a těžší sestavy, odměnou mi byl právě tento náramek.
T.

Regalit je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Také podněcuje rychlé rozhodování a čestné chování k sobě samému.

Padoukové dřevo pocházejí ze stromu Padouku afrického, který se vyskytuje v tropické části západní Afriky. Rostou ve volné přírodě od východu Nigérie až na jih Angoly. Padoukové dřevo má šedohnědou až červenou barvu. Využívá se na výrobu předmětů jako – trsátka ke kytarám, kytary a další dřevěné hudební nástroje.

Více o dalších minerálech a dřevách zde.

Další informace

Minerální korálky

Regalit

Vzácné dřeviny

Padoukové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rovnováha”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *