Předsevzetí

260 280 

Náramek Předsevzetí je vytvořený z křišťálu a lávového kamene. Je doplněný o mosazné komponenty a přívěsek Hamsy. Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Lávový kámen je talismanem vhodným pro posílení odhodlání. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Předsevzetí se skládá z minerálních kamenů křišťálu a lávy. Je doplněný o mosazné komponenty v barvě zlata a přívěskem Hamsy. Lávový kámen je ochranný kámen, který se používá jako talisman pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Křišťál naproti tomu symbolizuje trpělivost a nabíjí pozitivní energií. Spojením těchto minerálních korálků vznikne náramek, který může být velkým pomocníkem právě při dodržování předsevzetí, nebo při dosažení vašich cílů. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Předsevzetí byl vytvořen jako talisman pro dodržení cílů a předsevzetí. Konkrétně mé maminky, která dlouho bojovala s tím jak přestat kouřit. Náramek jí měl pomáhat při této náročné cestě a dodávat jí sebedůvěru a odhodlání. Je vytvořen z kombinace lávového kamene, který je právě vhodným talismanem pro dosažení vytyčených cílů a kouřového křišťálu, který symbolizuje trpělivost.
T.

Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí pozitivní energii a odebírá negativní. Mezi jeho léčivé účinky patří zlepšení funkce štítné žlázy, lečí zažívací ústrojí, nevolnost a závratě. Ulevuje od bolesti hlavy, migrény a působí na srdce, krevní oběh a plíce.

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je spojený se zemskou energií, je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Podporuje psychiku, dodává sílu a sebedůvěru.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Křišťál, Láva

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

1 recenze Předsevzetí

  1. Maky

    Náramek předsevzetí jsem dostala jako dárek. Normálně náramky moc nenosím, ale výjimka potvrzuje pravidlo.. #blackstyle #elegant #handsup!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *