Pobřeží

260 280 

Náramek Pobřeží je vytvořený z jaspisu a regalitu. Je doplněný o korálky ze santalového dřeva. Jaspis je ochranný kámen, který dodává energii a regalit je velký pomocník při stresu a přináší klid. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Pobřeží se skládá z minerálních kamenů jaspisu a regalitu. Je doplněný o korálky ze santalového dřeva. Jaspis je ochranným kamenem, který dodává energii a přivolává štěstí. Regalit naproti tomu přináší  klid a pohlcuje negativní energii. Spojením těchto minerálů vznikl náramek, který vás ochraní a přinese vám odhodlání plnit vaše záměry a cíle. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 15 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Pobřeží byl vytvořen jako vzpomínka na naší první společnou dovolenou u moře. Poprvé jsem jela na dovolenou k moři sama, bez rodičů a to letadlem. Bála jsem se, ale všechno nakonec dobře dopadlo a my přistáli vpořádku na letišti. I přes občasné nepříznivé okamžiky, které jsme tam zažili, jsme si každý den užívali krásné pláže a nádherné výhledy na moře. Tato kombinace korálků nám tyto chvíle přípomíná. Jaspis nám připomíná úžasnou pláž a regalit průzračně modré moře plné mořských živočichů.
T.

Jaspis je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti a podporuje trávení. Také zvyšuje organizační schopnosti a přivolává štěstí. Jaspis podporuje chuť k jídlu a pomáhá při léčbě poruch příjmu potravin. Léčí ledviny, srdeční choroby a mozek.

Regalit je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Také podněcuje rychlé rozhodování a čestné chování k sobě samému.

Santalové korálky jsou vyrobeny z exotického vonného dřeva, které se získává zejména ze santalovníku bílého. Dřevo je těžké a žluté s jemnými vlákny. Pochází z Jižní Asie. Ze zemí jako je Indie, Nepál, Srí Lanka nebo Indonésie. Má antiseptické účinky.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Jaspis, Regalit

Vzácné dřeviny

Santalové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

2 recenze Pobřeží

  1. Kristýna Skálová

    Skvěle padne! Hodí se úplně ke všemu ~ 😍

  2. Tereza Š.

    Náramek přišel včas, skvěle padne a vypadá tak úžasně jako na obrázku.♡♡♡♡♡♡

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *