Nebojácnost

305 335 

Náramek Nebojácnost je vytvořený z růženínu, opalitu, tygřího oka a křišťálu. Je doplněný o štrasové rondelky a přívěsek lotosu. Růženín a oplit jsou kameny lásky. Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Křišťál nabíjí pozitivní energii a odebírá negativní. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Nebojácnost je vytvořený z růženínu, opalitu, tygřího oka a křišťálu. Růženín probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Opalit je povážován za kámen klidu, tlumí deprese a úzkosti. Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Spojením těchto minerálů vznikne náramek, který vám pomůže překonat všechny překážky. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Nebojácnost byl vytvořený ke zvláštní příležitosti a to kvůli mému maturitnímu plesu. Byl to úplně první ples, na který jsem šla. Byla jsem vybrána, abych pronesla proslov maturitních ročníků a jelikož jsem velmi nervózní, tak pro mě byla celé tahle situace velmi stresovou záležitostí. Vytvořila jsem si pro to jako talisman právě tento náramek, jehož hlavními kompenenty jsou tygří oko a růženín, které chrání před různými formami nebezpěčí a odstraňují strach . Zároveň jsem si díky kombinaci růženínu, opalitu, tygřího oka a křišťálu vytvořila náramek pro jedinečnou událost.
T.

Růženín je kámen lásky. Probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Otevírá srdce, zjemňuje city a harmonizuje citové vztahy v rodině. Odstraňuje strach, zlost, nelibost a pocity viny. Mezi jeho léčivé účinky patří okysličení krve a má také ochranný vliv na pohlavní orgány.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je spojovaný se sluneční a zemskou energií. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Je také kamenem radosti a duševní rovnováhy, pomáhá při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Mírní astma, bolesti hlavy a migrény.

Opalit je povážován za kámen klidu, tlumí deprese a úzkosti. Je to kámen lásky a je vhodný pro upevnění romanitkcých vztahů a věrnosti. Jedná se o syntetický kámen, který se někdy nazývá jako opalizující fluorit nebo nachový opál.

Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí pozitivní energii a odebírá negativní. Mezi jeho léčivé účinky patří zlepšení funkce štítné žlázy, lečí zažívací ústrojí, nevolnost a závratě. Ulevuje od bolesti hlavy, migrény a působí na srdce, krevní oběh a plíce.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Křišťál, Opalit, Růženín, Tygří oko

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Nebojácnost”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *