Modré štěstí

280 300 

Náramek Modré štěstí je vytvořený z regalitu a dřeva santoského palisandru. Je doplněný o mosazné komponenty a přívěšek Hamsy. Regalit zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Modré štěstí se skládá z modrého regalitu a santoského palisandru. Je doplněný o mosazné komponenty v rosegold barvě a přívěsek hamsy. Regalit je velký pomocník při stresu a přináší klid. Ve spojení s ebenovým dřevem vznikne náramek, který vypadá elegantně a je zároveň šťastným talismanem ve stresujících chvílích. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Modré štěstí byl vytvořen pro jednoduchý záměr. Jelikož jsme oba studenti vysoké školy, nevyhneme se někdy opravdu nepříjemným zkouškám. Proto jsem se snažila najít a vytvořit vhodnou kombinaci korálků z minerálů a dřeva, které by mi dodávaly štěstí, kdykoliv bych je nosila. Tato kombinace korálků mě doprovázela opravdu na velkém množství zkoušek. Nedokážu říct, zda úspěšné složení zkoušek bylo kvůli štěstí regalitu a nebo mojí přípravy, ale vždy mi tento náramek dodával pocit jistoty a štěstěny.
T.

Regalit je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Také podněcuje rychlé rozhodování a čestné chování k sobě samému.

Santoský palisandr je vzácné tvrdé dřevo, které pochází ze stromu Pau Ferro. Strom roste pouze v oblasti tropické Jižní Ameriky. Je také známý jako morado, či bolivijský palisandr. Strom Pau Ferro má pod kůrou tenkou vrstvu hnědého dřeva, pod kterou se nachází nádherně zbarvené palisandrové dřevo (tmavě červené).

Více o dalších minerálech a dřevinách zde.

Další informace

Minerální korálky

Regalit

Vzácné dřeviny

Santoský palisandr

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

1 recenze Modré štěstí

  1. Lucie Štýbrová

    Náramek je suprový, dodávka rychlá a krásně padne na ruku. Doporučuji všem ♡♡♡

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *