Lesní cesta

280 310 

Náramek Lesní cesta je vytvořený z unakitu a zeleného santalu. Je doplněný o mosazné komponenty. Unakit má blahodárné účinky při meditaci a oprošťuje jeho nositele od minulých životů. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Náramek Lesní cesta se skládá z minerálního kamene unakitu a zeleného santalového dřeva. Je doplněný o mosazné komponenty v barvě zlata. Unakit harmonizuje tělo, mysli i duši člověka a ve spojení se zeleným santalovým dřevem dává dohromady náramek, který vám dodá odvahu k vyřešení vašich problémů. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Lesní cesta, jak už název napovídá, byl vytvořen z inspirace, kdy jsme jednoho krásného odpoledne vzali naší Sendy na procházku do zapomenutého parku nedaleko našeho bydliště. Tento park navštěvujeme opravdu často, jelikož v centru Prahy na nás působí přímo kouzelně. Má spoustu cestiček, které vedou skrz malý les a to mě přimělo vytvořit kombinaci náramku z unakitu, který znázorňuje onen les a zeleného santalu, který má barvu cesty.
T.

Unakit má blahodárné účinky při meditaci, harmonizuje tělo, mysli i duši člověka. Poukazuje na problémy a pomáhá s jejich řešením. Oprošťuje nositele od minulých životů a napomáhá při odblokování těla i mysli. Podporuje při dostávání se z těžkých nemocí a při extrémním podvyživení napomáhá nabírat na váze.

Zelené santalové dřevo pochází z exotického vonného dřeva, které se získává ze santalovníku zeleného. Je to těžké nazelenalé dřevo s antiseptickýmy a dle některých i magickými účinky. Pochází z Jižní Asie. Ze zemí jako je Indie, Nepál, Srí Lanka nebo Indonésie.

Více o dalších minerálech a dřevinách zde.

Další informace

Minerální korálky

Unakit

Vzácné dřeviny

Zelené santalové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lesní cesta”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *