Koncentrace

290 320 

Náramek Koncentrace je vytvořený z jaspisu a ebenového dřeva. Jaspis je ochranný kámen, který dodává energii a zvyšuje organizační schopnosti. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek  Koncentrace se skládá z kombinace minerálu jaspisu a vzácného ebenového dřeva. Jaspis je ochranný kámen, který dodává energii a zvyšuje organizační schopnosti. Spolu s ebenovým dřevem tvoří náramek, který vám přinese štěstí, podpoří vaší koncentraci a dodá vám energii. Náramek je jak pro dámy, tak pro pány. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 17 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Koncentrace byl vytvořen jako takový symbol pro lepší koncentraci při učení. Každý zná, že učení není vždycky úplně snadné, a když už se odhodláme konečně k učení, ne vždycky se soustředíme úplně na sto procent. Proto jsem si začala hledat, jaké minerály zlepšují koncentraci a nabíjí energií. Vznikl mi z toho právě tento náramek, který jsem měla na ruce spoustu hodin u učení nebo ve škole.
T.

Jaspis je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti a podporuje trávení. Také zvyšuje organizační schopnosti a přivolává štěstí. Jaspis podporuje chuť k jídlu a pomáhá při léčbě poruch příjmu potravin. Léčí ledviny, srdeční choroby a mozek.

Ebenové dřevo je vzácné dřevo, které je velmi tvrdé, husté a má jemnou strukturu. Ebenový strom, ze kterého ebenové dřevo pochází, má pod kůrou tenkou vrstvu klasicky hnědého dřeva a celý zbytek tvoří právě ebenové dřevo – eben. Pochází z tropických stromů rodu Diospyros, které rostou v západní rovníkové Africe v zemích jako Gabon a Nigérie.

Více o dalších dřevech zde.

Další informace

Minerální korálky

Jaspis

Vzácné dřeviny

Ebenové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Koncentrace”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *