Inspirace

325 365 

Náramek Inspirace je vytvořený z růženínu, jaspisu a křišťálu. Je doplněný o mosazné komponenty a kovový přívěsek stromu života. Růženín je kámen lásky, který probouzí tvořivost. Jaspis zvyšuje organizační schopnosti a přivolává štěstí. Křišťál symbolizuje trpělivost,  moudrost a dokonalost. Příběh máramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Inspirace se skládá z růženínu, jaspisu a křišťálu. Růženín je kámen lásky, který probouzí tvořivost. Jaspis zvyšuje organizační schopnosti a přivolává štěstí. Křišťál symbolizuje trpělivost,  moudrost a dokonalost. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 17 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Inspirace je náš úplně první náramek. Vytvořila jsem ho hned potom, co jsem pod stromečkem dostala velké množství korálků. Je a vždy mi byl velkou inspirací pro tvoření dalších náramků a dalo by se říct, že právě tento náramek je základním kamenem našeho eshopu.  Je vytvořený z kombinace jaspisu, který dodává štěstí, růženínu, který podporuje tvořivost a křišťálu, který symbolizuje trpělivost. Všechny tyto vlastnosti jsme potřebovali při tvoření našich webových stránek a to jsme tenkrát ani netušili, že nějaké vůbec budem vytvářet. 🙂
T.

Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí pozitivní energii a odebírá negativní. Mezi jeho léčivé účinky patří zlepšení funkce štítné žlázy, lečí zažívací ústrojí, nevolnost a závratě. Ulevuje od bolesti hlavy, migrény a působí na srdce, krevní oběh a plíce.

Jaspis je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti a podporuje trávení. Také zvyšuje organizační schopnosti a přivolává štěstí. Jaspis podporuje chuť k jídlu a pomáhá při léčbě poruch příjmu potravin. Léčí ledviny, srdeční choroby a mozek.

Růženín je kámen lásky. Probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Otevírá srdce, zjemňuje city a harmonizuje citové vztahy v rodině. Odstraňuje strach, zlost, nelibost a pocity viny. Mezi jeho léčivé účinky patří okysličení krve a má také ochranný vliv na pohlavní orgány.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Jaspis, Křišťál, Růženín

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Inspirace”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *