Hvězdná obloha

300 340 

Náramek Hvězdná obloha je vytvořený z tygřího oka, lávy a modrého živce. Je doplněný o různé mosazné komponenty s přívěskem hvězdy. Láva a tygří oko dodávají sílu, modrý živec přináší štěstí. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Hvězdná obloha se skládá z tygřího oka, modrého živce a lávového kamínku. Je doplněný o mosazné komponenty a hvězdu v barvě rosegold. Láva a tygří oko jsou ochranné kameny, které dodávají sílu a podporují tok energie v těle. Naproti tomu živec přináší štěstí, moudrost a učí nás komunikaci. Spojením těchto kamenů náramek přinese štěstí a bude vás ochraňovat při těžkých rozhodnutích. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Hvězdná obloha vznikl z inspirace při naší společné noční procházce. Jelikož bydlíme v centru Prahy, věčně rozsvícené osvětlení na ulicích kazí požitek z noční oblohy a hvězd. Jednou když jsem se Sendy jela poprvé kempovat, naskytl se mi úžasný pohled na bezmráčkovou noční oblohu plnou úžasných hvězd. Byl vidět velký a malý vůz, prostě krása. Po návratu do Prahy jsem na krásnou oblohu z kempování začala zapomínat. Po nějaké době, když jsem šla do obchodu pro korálky na úplně jiný náramek, narazila jsem na modrý živec, který mi úplně živě připomněl noční oblohu plnou hvězd z kempování se Sendy.
T.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je spojovaný se sluneční a zemskou energií. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Je také kamenem radosti a duševní rovnováhy, pomáhá při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Mírní astma, bolesti hlavy a migrény.

Modrý živec přináší štěstí, moudrost, učí nás komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná nám, že i v největší tmě vždy existuje světlo. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Také tiší bolesti hlavy a mírní migrény.

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je spojený se zemskou energií, je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů. Podporuje psychiku, dodává sílu a sebedůvěru.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Láva, Modrý Živec, Tygří oko

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

1 recenze Hvězdná obloha

  1. Romča

    krása a příjemné nošení

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *