Bambína

340 360 

Náramek Bambína je vytvořený z růženínu, achátu a křišťálu. Je doplněný o štrasové rondelky a přívěšek lotusu. Růženín je kámen lásky, achát je kámen ochrany a křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Příběh náramku naleznete v popisu.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Náramek Bambína se skládá z růženínu, broušeného achátu a křišťálu. Růženín otevírá srdce, zjemňuje city a harmonizuje citové vztahy v rodině. Achát dodává jeho nositeli sílu a jistotu a pomáhá v duševním růstu. Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Spojení těchto minerálů vznikne náramek, který jeho nositeli otevře srdce, dodá mu sílu a nabije ho pozitivní energií. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 15 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Příběh náramku
Náramek Bambína je inspirovaný mou mladší sestrou. Dlouhou dobu jsem se snažila vytvořit náramek, který bude moje sestra nosit a najít příležitost, kdy jí náramek dát. Jelikož má velmi zajímavý módní styl, nebyl to úplně jednoduchý úkol, ale kombinací nenápadného růženínu, křišťálu a achátu se mi povedl vytvořit náramek, který i ona ráda nosí a hodí se jí skoro ke všemu. A dokonce ani příležitost na sebe nenechala dlouho čekat. Závodně hraje softball a v důležitém zápase se jí povedl mimořádný zákrok, vytvořila jsem ho jako vzpomínku na situaci, kdy jsem na ní byla nejvíce pyšná.
T.

Růženín je kámen lásky. Probouzí něžnost, mírnost, nesobeckou lásku a tvořivost. Otevírá srdce, zjemňuje city a harmonizuje citové vztahy v rodině. Odstraňuje strach, zlost, nelibost a pocity viny. Mezi jeho léčivé účinky patří okysličení krve a má také ochranný vliv na pohlavní orgány.

Achát je kámen ochrany, duševní rovnováhy a pocitu bezpečí. Dodává jeho nositeli sílu a jistotu a pomáhá v duševním růstu. Usnadňuje řešení problémů a brání v rozptylování pozornosti.

Křišťál symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Nabíjí pozitivní energii a odebírá negativní. Mezi jeho léčivé účinky patří zlepšení funkce štítné žlázy, lečí zažívací ústrojí, nevolnost a závratě. Ulevuje od bolesti hlavy, migrény a působí na srdce, krevní oběh a plíce.

Více o dalších minerálech zde.

Další informace

Minerální korálky

Achát, Křišťál, Růženín

Druh provázku

Elastické lanko

Velikost korálků

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Bambína”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *