kolekce Modrého štěstí

460 480 

Kolekce vytvořená z náramku Modré štěstí a náhrdelníku, který k němu dokonale pasuje.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Kolekce vytvořená z náramku Modré štěstí a náhrdelníku, který je vytvořený tak, aby dokonale ladil právě s tímto náramkem. Příběh vzniku náramku a další informace můžete najít zde.

Náramek Modré štěstí se skládá z modrého regalitu a santoského palisandru. Je doplněný o mosazné komponenty v rosegold barvě a přívěsek hamsy. Regalit je velký pomocník při stresu a přináší klid. Ve spojení s ebenovým dřevem vznikne náramek, který vypadá elegantně a je zároveň šťastným talismanem ve stresujících chvílích. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 16 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Náhrdelník je vytvořený z minerálu regalitu a ebenového dřeva. Je dopněný o přívěsek Hamsa a ručně dělaný střapec. Velikost náhrdelníku je univerzální.

Regalit je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Také podněcuje rychlé rozhodování a čestné chování k sobě samému.

Santoský palisandr je vzácné tvrdé dřevo, které pochází ze stromu Pau Ferro. Strom roste pouze v oblasti tropické Jižní Ameriky. Je také známý jako morado, či bolivijský palisandr. Strom Pau Ferro má pod kůrou tenkou vrstvu hnědého dřeva, pod kterou se nachází nádherně zbarvené palisandrové dřevo (tmavě červené).

Ebenové dřevo je vzácné dřevo, které je velmi tvrdé, husté a má jemnou strukturu. Ebenový strom, ze kterého ebenové dřevo pochází, má pod kůrou tenkou vrstvu klasicky hnědého dřeva a celý zbytek tvoří právě ebenové dřevo – eben. Pochází z tropických stromů rodu Diospyros, které rostou v západní rovníkové Africe v zemích jako Gabon a Nigérie.

Více o dalších minerálech a dřevinách zde.

Další informace

Minerální korálky

Regalit

Vzácné dřeviny

Ebenové dřevo, Santoský palisandr

Druh provázku

Elastické lanko, Voskovaný provázek

Velikost korálků

,

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “kolekce Modrého štěstí”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *