kolekce Meditace

465 490 

Kolekce je vytvořena z náramku Meditace a náhrdelníku, který se k němu perfektně hodí.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Kolekce je vytvořena z náramku Meditace a náhrdelníku, který se k němu perfektně hodí. Příběh vzniku náramku a další informace můžete najít zde.

Náramek Meditace se skládá z regalitu, rudrakshy a padoukového dřeva. Je doplněný o štrasové rondelky. Regalit pohlcuje negativní energii a přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Rudraksha vytváří energii pozitivní pro tělo. Spojením regalitu a rudrakshy budete neustále nabití energií. Uvedené produktové fotografie ukazují náramek ve velikosti 15 cm, při zvolení jiné velikosti se může vzhled náramku nepatrně lišit (vzhledem k počtu korálků). Struktura náramku zůstává stejná.

Náhrdelník je vytvořený z minerálu regalitu a wengového dřeva. Je dopněný o přívěsek Hamsa a ručně dělaný střapec. Velikost náhrdelníku je univerzální.

Regalit je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Také podněcuje rychlé rozhodování a čestné chování k sobě samému.

Rudraksha jsou plody stromu Elaeocarpus granitus a bývají často označovány jako oči Pána Šivy. Vytváří pozitivní energii pro tělo, mysl i duši. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem. Stromy granitus se vyskytují převážně v Indii.

Padoukové dřevo pochází ze stromu Padouku afrického, který se vyskytuje v tropické části západní Afriky. Rostou ve volné přírodě od východu Nigérie až na jih Angoly. Padoukové dřevo má šedohnědou až červenou barvu. Využívá se na výrobu předmětů jako – trsátka ke kytarám, kytary a další dřevěné hudební nástroje.

Wengové dřevo je vzácné tvrdé dřevo ze stromu Wenge, který roste pouze v oblasti rovníkové Afriky. Wenge je velmi zajímavé tropické dřevo které díky střídání tmavěhnědých a světlýchhnědých pruhů vypadá skvěle. Ty mu dodávají skutečně výjimečný vzhled a charakter.

Více o dalších minerálech a dřevech zde.

Další informace

Minerální korálky

Regalit

Vzácné dřeviny

Padoukové dřevo, Rudraksha, Wengové dřevo

Druh provázku

Elastické lanko, Voskovaný provázek

Velikost korálků

,

Velikost zápěstí

, , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “kolekce Meditace”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *