Kdo jsme?

Už je to pár let, co nás dal osud dohromady. Od té doby je pro nás společný život jedno velké a nekončící dobrodružství. Oba studujeme prezenčně na vysoké škole a v rámci studia jsme načerpali plno zajímavých zkušeností a životních inspirací. Jednoho dne, když bylo zrovna zkouškové období a Terce se nechtělo učit, tak jen tak brouzdala internetem a z ničeho nic narazila na článek o minerálech. Ten jí zaujal a tak postupně začala objevovat krásy přírodních materiálů. Tou největší krásou byly minerály. Netrvalo dlouho a Terky zájmu si všimla její maminka, která jí koupila první minerální korálky. Tím okamžikem začala Terka tvořit. Když se na Terku podívám při vytváření různých kombinací náramků, je vidět, jak jí to baví, naplňuje, má z toho takovou tu „nefalšovanou“ radost. Jednotlivé vzhledy náramků jsou odrazem příběhů, situací a událostí, které jsme prožili a které nás inspirovaly. Později se k tomu přidaly korálky ze zvácných dřevin, které náramků dodaly lehkost a další úhel pohledu. Na začátku jsme s náramky chtěli dělat radost jen svým přátelům a blízkým. Po dlouhém rozmýšlení jsme se rozhodli založit e-shop naramkytefa.cz a podělit se o naše výtvory s veřejností. Každý náramek v našem eshopu je jedinečný, ručně dělaný, má svůj příběh a nenajdete ho nikde jinde.

Všechny potřebné kroky pro spuštění e-shopu naramkytefa.cz jsme objevovali a vytvářeli sami. Mějte prosím pochopení s nedokonalostmi, ty koneckonců tvoří naši podstatu. 🙂

Přejeme příjemný nákup!

IMG_095021
Terka je kreativní stránka našeho eshopu. Vymýšlí různé kombinace náramků a vytváří jejich vlastní příběh. Veškeré náramky, které u nás zakoupíte projdou právě pod její rukou. Dále dělá opravy náramků, stará se o marketing a sociální sítě.
Tereza
Grafika, výroba, marketing
František je "mozek" našeho eshopu. Stará se o veškeré administrativní stránky, o celkový vzhled a funkčnost našeho webu. Vymýšlí a realizuje nové funkce webu a podporuje Terku v tvorbě.
František
Administrativa, web, podpora
Sendy byla u zrodu "projektu" naramkytefa a ráda s nami tvořila příběhy ke každému náramku. Byla nám velkou oporou v lehkých i těžkých chvílích v životě i při studiu. Již odešla do psího nebe z kterého na nás určitě kouká a všechny čtyři nás hlídá. Nikdy na tebe nezapomeneme, byla jsi nejhodnější fenka na světě.
Sendy
Nebeský hlídač náramků
Rusty je součástí naší malé "rodinky" od srpna 2021. Je to malý nezbeda s obrovským srdcem, který nám pomohl vyplnit místo v srdcích po ztrátě Sendy. Rád přihlíží vytváření náramků, které s námi chodí odesílat. Náramky pro Vás hlídá ve dne i v noci a už se nemůže dočkat, až bude příběhy tvořit s námi.
Rusty
Hlídač náramků