Doprava

Zásilkovna (DOPORUČENO)
– osobní odběr na jednom z mnoha výdejních míst Cena: 40 Kč

Kurýr – doručení na adresu
– nejvýhodnější kurýr, balík přijde rovnou k vám domů Cena: 80 Kč

Platba

Platební kartou
– online platba kartou pomocí platební brány Připravuje se!

Bankovním převodem
– převod na bankovní účet (číslo účtu najdete v sekci „KONTAKT“) ZDARMA!

Dobírkou
– platba hotově nebo platební kartou při vyzvednutí objednávky Cena: +59 Kč

Kdy balíček přijde?

Výroba náramku trvá 1-4 dny v závislosti na materiálu a obtížnosti výroby. Po vyrobení a kontrole je náramek zabalen a ihned předán vybranému dopravci. Doba přepravy se jednotlivými dopravci může lišit. Obecně by balíček měl dorazit do dvou dnů od odeslání. Dobu přepravy dopravci nemůžeme garantovat. Není to v našich silách.

Jak balíme naše náramky?

Planetu máme jenom jednu, a proto se snažíme naše náramky balit ekologicky a bezpečně. Náramek k vám dorazí v elegantní kartonové krabičce vystlané dřevěnou vlnou pro zajištění ochrany při přepravě. Součástí krabičky je kartička s informacemi o zakoupeném náramku a jednotlivých korálcích.

Upozornění

Prosíme, pozorně si přečtěte toto upozornění. Při převzetí balíčku od jakéhokoliv dopravce si doručený balík vždy zkontrolujte. Pokud zjistíte narušení obalu nebo mechanické poškození, odmítněte jeho převzetí nebo otevřete zásilku před dopravcem (pokud to situace dovoluje). Pokud je zboží poškozeno, je potřeba s dopravcem sepsat zápis o škodě a tuto skutečnost nám sdělit. V návaznosti na zápis o škodě by bylo vhodné poškozený balík (zboží) vyfotit a fotografii přiložit k emailu. Pokud převezmete poškozenou zásilku a budete později požadovat reklamaci, dopravce vám ji pravděpodobně neuzná. E-shop naramkytefa.cz neručí za poškození vlivem dopravy, tuto odpovědnost má na starosti dopravce.